notice Not: Koronavirüsün (COVID-19) siparişlerinizi etkileyip etkilemeyeceğini öğrenmek için mutlaka tedarikçinizle iletişime geçin. close

3 Port 0.9mm SM 1310 1550nm Fiber polarizasyon bağımsız optik sirkülatör 1m 1.5m uzunluk

  • 1-9 Adet
    $64,30
  • 10-99 Adet
    $60,00
  • >=100 Adet
    $55,00
Miktar:
- + Adet mevcut
0 parça seçildi, toplam ABD doları
Detayları Gör
Kargo ücreti:
Lütfen ürünlerin miktarını teyit edin.
Tedarik Süresi:
15 ödeme alındıktan şu kadar gün sonra
Kişiselleştirme:
Özel logo (Min. Sipariş: 500 Adet)
Özel ambalaj (Min. Sipariş: 500 Adet)
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Guangdong, China
Model Numarası:
3 portlu optik sirkülatör
Tipi:
Optik lifler
No. Fiber:
1.
Kullanımı:
FTTX
Ürün adı:
Fiber optik sirkülatör
Fiber tipi:
900um gevşek tüp
Kullanım dalga boyu aralığı:
1550nm
Fiber çapı:
0.9mm
Güç:
300mW
Paket boyutu:
Dia 5.5*60mm
Depolama sıcaklığı (° c):
-40 ~ + 85
Çalışma sıcaklığı:
0 ~ + 70
Polarizasyon modu dispersiyon:
≤ 0.1
Konnektör tipi:
Konektör yok, FC/APC, özelleştirilmiş

Paketleme & Kargo

Satış Birimleri:
Tek ürün
Tek paket boyutu: 
25X13X2 cm
Tek brüt ağırlık:
0.045 kg
Paket Türü:
Özelleştirilmiş veya ZG teknoloji standardı
Tedarik Süresi: :
Miktar( Adet) 1 - 10 >10
Tahmini Süre (gün) 15 Belirlenecek

3 Port 0.9mm SM 1310 1550nm Fiber polarizasyon 1m 1.5m uzunluğunda bağımsız optik sirkülatör

Özellikler:

Yüksek İzolasyon

Düşük ekleme kaybı

Yüksek geri dönüş kaybı

Düşük polarizasyon hassasiyet

Optik yol epoksi ücretsiz

 

Uygulamalar:

Fiber optik amplifikatörler

CATV fiber optik bağlantı

Fiber optik sistemleri test

Fiber optik LAN sistemleri

Telekomünikasyon

 

ParametreP sınıfı
YapılandırmaPort 1 2, Port2 3
Çalışma dalga boyu (nm)1310 ± 30 veya 1550 ± 30
 
Lnsertion kaybı (dB)
 
Tipik0.6
Maksimum0.8
Tipik lsolation (dB)≥ 50
Minimum lsolation(dB)≥ 30
Çapraz konuşma (dB)≥ 50
Polarizasyon modu dağılımı (ps)≤ 0.1
Geri dönüş kaybı (dB)≥ 50
Güç kullanımı (mW)300
Çalışma sıcaklığı (° C)0 ~ + 75
Depolama sıcaklığı (° C)-40 ~ + 85
Boyutları (mm)Dia 5.5x60


Sipariş bilgileri: PIOC3-A-B-C/D-E/F-G/H-I

Bir 

B 

C/D 

E/F 

G/H

I

Dalga

Uzunluk 

Sınıf 

Giriş/çıkış Pigtail tipi

Giriş/çıkış

Fiber uzunluğu

Giriş/çıkış konnektörü

Paket tipi

13 = 1310

Nm
15 = 1550

Nm

 

P = Premium

 

A = Grade A

0 = 250um

Bağlayıcısız elyaf
1 = 900um

Gevşek tüp

05 = 0.5M

……

10 = 1.0M

…….

15 = 1.5M

……

0 = yok

FU = FC/UPC

FA = FC/APC

SU = SC/UPC

SA = SC/APC

LU = LC/UPC

LA = LC/APC

ST = ST

 

X = diğerleri

T6 = Φ5.5x66mm

 

X = diğerleri

 

 

 

 

 

Şirket bilgileri

 

ISO9001-2008 sertifikalı bir şirket olan ZG Tech, telekomünikasyon optik elyaf üretiminde uzmanlaşmıştır.

 

Yurtiçi ve yurtdışı birinci sınıf ürünleri tasarlamayı ve geliştirmeyi hedefliyoruz. Günümüzde fabrika hatlarımız gelişmiş tesisler ve yetenekli kadrolar ile donatılmıştır, ZG Tech müşterinin gereksinimlerini karşılamak için beklentilerini bile aşması için maliyeti en üst düzeye çıkarır.

 

 

Sertifikaları

 

Sergiler

 

Kargo

Biz yıllardır deneyimli nakliye ileticileri ile işbirliği var, onlar sevkiyat düzenlemek. Ekspres, hava veya deniz yoluyla olursa olsun, malların zamanında ve iyi durumda size ulaştığından emin olmak için malların tüm yol boyunca seyrini takip edeceğiz.

Sss

Q1. Fabrika veya ticaret şirketi misiniz?

A: biz Shenzhen, çin bir ISO 9001-2015 sertifikalı fabrika, 14 yıldır fiber optik fiber hattı olmuştur. Shenzhen için şansınız varsa fabrikamızı ziyaret etmenizi bekliyoruz.

 

Q2. Kurşun zamanı ne olacak?

A: lider zaman ihtiyacınız miktarına bağlıdır, genellikle konuşma, örnek 1-2 gün ihtiyacı, seri üretim süresi 1-2 hafta gerekiyor

 

Q3. Siparişi nasıl başlatabilirim?

A: sen alibaba talimatları takip başlat düğmesine tıklayın veya bize ulaşın, biz hem anlaşma üzerinde katılıyorum, biz Alibaba bir Alibaba sigorta sipariş taslak olacak, sadece Alibaba ödeme talimatlarını takip etmeniz gerekiyor, ya da şirketimizin mührü ile pdf'de pi'yi size gönderiyoruz, Ödemeyi aldıktan sonra sadece banka/PayPal/Western union hesabına transfer yapmanız gerekiyor, üretimi ayarlayacağız.

 

Q4: diğer fiber optik ürünleriniz var mı?

A: evet, biz de üretim yama kablosu, WDM, zayıflatıcı, bağlayıcı, vb. Lütfen bize ulaşın veya alibaba web sitemizi ziyaret etmek için aşağıdaki linke tıklayın:

Optical-solution.en.alibaba.com

 

 

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.