2019-2020 yeni tasarım kadın voleybol forması süblimasyon kısa kollu özel kendi voleybol forması

  • 20 - 49 Adet
    $10,50
  • 50 - 99 Adet
    $10,00
  • 100 - 499 Adet
    $9,00
  • >=500 Adet
    $8,50
renk:
Tedarik Süresi::
Miktar( Adet) 1 - 10 11 - 100 101 - 500 >500
Tahmini Süre (gün) 3 7 15 Pazarlık edilebilir
Kişiselleştirme:
Özel logo (Min. Order: 10 Adet)
Grafik özelleştirme (Min. Order: 10 Adet)

Daha Fazla

Adı ve numarası (Min. Order: 10 Adet) Daha Az
Örnekler:
$15,00 /Adet | 1 Adet (Min. Sipariş) | Örnek Satın Al
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
china
Marka adı:
Sanliansan
Model Numarası:
PQ002
Yaş grubu:
Yetişkinler
Kaynağı türü:
OEM hizmeti
Cinsiyet:
Üniseks
Ürün:
Özel voleybol forması
Renkli:
Mavi
Tasarım:
OEM tasarımlar
Boyutu:
S-5XL
Logo:
Özel Logo
Özelliği:
Nem emme terleme
Baskı:
Süblimasyon transfer baskı
Ödeme:
Paypal
Malzeme:
% 100% Polyester
Ürün türü:
Eşofman
Spor türü:
Diğer spor giyimleri
Tedarik Gücü
Tedarik Gücü:
100000 Piece/Pieces per Month
Paketleme & Kargo
Paketleme Detayları
Polybag başına tek parça, bir kartonda 100 adet; veya gereksinimleri gibi.
Liman
Guangdong, China
Tedarik Süresi: :
Miktar(Pieces) 1 - 10 11 - 100 101 - 500 >500
Tahmini Süre (gün) 3 7 15 Belirlenecek
Product Description

 

 

 

 

Size
Child
Size
Shoulder width
1618202224262830
27.52930.53233.53536.538
Dress length4447505356596265
Pant length3234363840424446
Waist circumference4851545760636669
Suitable height90-100100-110110-120120-130130-140140-150150-155155-160
Suitable weight15-2020-2525-3030-3535-4040-4545-5050-55
Adult(MEN)
SizeSMLXL2XL3XL4XL5XL
Dress length6466687072747678
Chest width909498102106110114118
Shoulder width3940.54243.54546.54849.5
Pant length4345474951535557
Waist circumference6366697275788184
Suitable height160-165165-170170-175175-180180-185185-190190-195195-200
Suitable weight50-5555-6060-6565-7070-7575-8080-8585-90

Accept custom!if you have any questions for our proMduct,pls contact with us in time,we will help you solve it!!!

Adult(WOMEN)

Size

S

M

L

XL

2XL

3XL

4XL

5XL

Dress length

6062646668707274

Chest width

86909498102106110114

Shoulder width

3637.53940.54243.54546.5

Pant length

3638404244464850

Waist circumference

6063666972757881

Suitable height

150-155155-160160-165165-170170-175175-180180-185185-190

Suitable weight

40-4545-5050-5555-6060-6565-7070-7575-80

Accept custom!if you have any questions for our proMduct,pls contact with us in time,we will help you solve it!!!

Fabric & Template

 

Packaging & Shipping

 

Each piece of 1 piece of tape 100 pieces of a carton

Or you can have it packed as you wish
By sea or air

Our Services

 

Our advantages

We are a professional manufacturer of sportswear

We will try our best to provide the most affordable price and the best service

We can accept custom size or larger size

We can change the design drawing according to the customer's requirement

We can design sportswear or photos according to the materials provided by customers

We can send you samples to check the quality before you place your order

We will take detailed photos to show you before shipment

We can deliver the goods on time

We will keep all the documents and full set of printed materials for reorder

Company Information

 

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Beğeneceğiniz
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.