2.5Gbps CWDM 1610nm DFB Tx/1550nm Rx BOSA RFoG TEC 2mW LC SC FC

FOB Referans Fiyat:En Yeni Fiyatı Alın
  • 5 - 4999 Adet
    $69,00
  • >=5000 Adet
    $19,80
Tedarik Süresi::
Miktar( Adet) 1 - 100 101 - 500 >500
Tahmini Süre (gün) 7 14 Pazarlık edilebilir
Kişiselleştirme:
Özel logo (Min. Order: 1000 Adet)
Özel ambalaj (Min. Order: 1000 Adet)

Daha Fazla

Grafik özelleştirme (Min. Order: 1000 Adet) Daha Az
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Fujian, China
Marka adı:
GT
Model Numarası:
GTBD-6155DFXXXXXX
Tipi:
FTTx çözümleri, BOSA BiDi
No. Fiber:
1.
Kullanımı:
FTTX
Malzeme:
Olmadan TEC
Uygulama:
RFoG
Fiber tipi:
SMF
Anahtar kelimeler:
Ftth Gpon Ont Modem
Tedarik Gücü
Tedarik Gücü:
500 Piece/Pieces per Week
Paketleme & Kargo
Paketleme Detayları
ESD paketi, küçük karton ve uzun mesafe sevkiyat için güvenli
Liman
Xiamen
Tedarik Süresi: :
Miktar(Pieces) 1 - 100 101 - 500 >500
Tahmini Süre (gün) 7 14 Belirlenecek
Ürün açıklaması
Kelebek modülü
650nm,850nm,980nm
CWDM,DWDM
Kızak, LAN-WDM
1310nm 150mW
1550nm 100mW
1654nm.1625nm
OTDR
850nm.1300nm
1310nm.1550nm
1625nm.1650nm
Kadar 50dB
InGaAs Pin
Yuvası SC
2.5G 3G 4.25G
5G
6G
10G
Ayrıntılı görüntüler
Ürün detayları
Dalga boyu
1610nm Tx/1550nm Rx BOSA
1270nm Tx/1550nm Rx BOSA
1490nm Tx/1550nm Rx BOSA
CWDM Tx/1550nm Rx BOSA
......
Paket
BOSA
BIDI
Pigtail
Priz
Pigtail
SMF-28e
MMF (7/50/125 62.5/125)
Evrensel LC SC
Sertifikası
Yüksek teknoloji

Biz tutmak sürekli İyileştirme
Şirket tanıtım
Xiamen Synthron Junte iletişim teknolojisi a. Ş.,Ltd
It yılında kurulan ekim, 2006. Bulur çin'de Xiang'an bölge Amoy. Bir yüksek teknoloji kurumsal odaklı optik temel bileşenleri ve optik ağ cihazları. Ve servis optik alan müşteriler.
Junte var bir sistematik üretim zinciri.
It kapaklarıÇip. TO-CAN. Koaksiyel(TOSA.ROSA.BOSA)Kelebek(Lazer ve pin). Tüm bu bileşenleri kullanılan CATV. Telekomünikasyon. FTTX. Test ekipmanı araçları. Sensör ve vb.

*****************************************************************************************

CATV. CWDM (FP/DFB) 1625nm.1650nm koaksiyel ve kelebek modülü
CDMA lazer diyot
CATV SMATV Pin diyot, FWDM pin diyot
(InGaAs, GaAs, Si ) Photodetector için güç ölçer (300um,1000um,2000um,5000um...)
20/80 PON modülü
635nm/650nm. 808nm.850nm.980nm.1060nm
CWDM. DWDM. 1625nm.1650nm ışık kaynağı
(FP/VCSEL/LED/FP/DFB)

RFoG BOSA (1610nm Tx/1550nm Rx ) TOSA. ROSA. CWDM BOSA
OTDR (optik zaman etki alanı Reflectometry) modülü 26dB ~ 50dB
Kızak kelebek lazer
LAN-WDM kelebek lazer
1550nm dar çizgi genişliği kelebek lazer diyot modülü

Sigortalı WDM (1*2 1310nm/1550nm)
Sigortalı bağlantı elemanı (1*2 ..... 1*64)
Erimiş bölücüler (1:99 ..... 50:50)
Sirkülatör
Adaptörler, fiber ara kablolar ve benzeri ......

*****************************************************************************************

Önce kalite, paylaşımı birlikte

Www.xmgttx.com
Ambalaj ve nakliye
Sss
Q1: var MOQ?
A: hayır, biz hoşgeldiniz örnek sipariş test ve kontrol kalitesi.

Q2: nasıl gemi mal ve ne kadar ne almak için?
A: gemi DHL tarafından. UPS.FEDEX.TNT.SF.EMS. Bu genellikle alır 3-5 gün gelmesi.

Q3: uzun sizin teslim süresi?
A: genellikle alır 3-7 iş günü if malzemeleri stoklarımızda bulunmaktadır. Veya 8-14 iş günü eğer malzemeler stokta.

Q4: size teklif garanti ürünleri?
A: evet, ürünlerimize 1-3 yıl garanti veriyoruz.

Q5: ile başa çıkmak için hatalı?
A: ilk, bizim ürünler çin'de üretilen sıkı kalite kontrol sistemi ve kusurlu oranı olacak daha az 0.2%
Ikinci, sırasında garanti süresi, biz kontrol sorunu ve onay çözüm dahil olmak üzere yeniden çağrı göre gerçek durum.

Q6: devam bir sipariş?
A: ilk, abd bilgi ve ambalajlarınız için uygulama. Seçebileceğiniz ürün numarası
Ikinci, alıntı göre ürün numarası
Thirdly, biz hazırlamak fatura ve düzenlemek ödeme.
Fourthly, biz düzenlemek üretim ve daha sonra gemi onları.
Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.