2 4 Port 10 100 1000 SC Ethernet Çift fiber optik ortam dönüştürücü Fiyat, 100 M 1000 M Fiber Optik RJ45 Medya Dönüştürücüler

FOB Referans Fiyat:En Yeni Fiyatı Alın
$6,99 - $29,99 / Pair | 1 Pair / Çiftleri (Min. Sipariş)
Nakliye:
Destek Ekspres · Denizyolu taşımacılığı · Karayolu taşımacılığı · Havayolu taşımacılığı
Tedarik Süresi::
Miktar( Çiftleri) 1 - 100 101 - 1000 >1000
Tahmini Süre (gün) 5 10 Pazarlık edilebilir
Kişiselleştirme:
Özel logo (Min. Order: 300 Çiftleri)
Özel ambalaj (Min. Order: 300 Çiftleri)

Daha Fazla

Grafik özelleştirme (Min. Order: 300 Çiftleri) Daha Az
Örnekler:
$10,00 /Pair | 1 Pair (Min. Sipariş) | Örnek Satın Al
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Guangdong, China
Marka adı:
Foclink veya OEM
Model Numarası:
Medya dönüştürücü
No. Fiber:
2.
Kullanımı:
FTTH,FTTB,FTTX ağı
Ürün adı:
Fiber optik ortam dönüştürücü
Iletim mesafesi:
25KM
Oranı:
10 / 100 / 1000M
Dalga boyu:
1310/1550nm
Sertifikası:
CE RoHS FCC
Fiber tipi:
SM
Model numarası:
SF-10/100/1000M-20
Çalışma sıcaklığı:
0 ℃ ila + 70 ℃
Garanti:
3 yıl
Veri hızı:
Kendinden uyarlamalı 10/100M veya 10/100/1000M
Tipi:
Fiber optik alıcı-vericiler
Tedarik Gücü
Tedarik Gücü:
6000 Pair/Pairs per Week fiber optic media converter
Paketleme & Kargo
Paketleme Detayları
Karton 22 çift
Karton boyutu: 62x43x34.5 cm
2 4 Port 10 çift/kutu 1000 SC Ethernet çift Fiber optik ortam dönüştürücü fiyat, 100 M 1000 M Fiber optik RJ45 medya dönüştürücüler 1 100
Liman
shenzhen
Tedarik Süresi: :
Miktar(Pairs) 1 - 100 101 - 1000 >1000
Tahmini Süre (gün) 5 10 Belirlenecek
Video Açıklaması
Ürün açıklaması

2 4 Port 10 100 1000 SC Ethernet çift Fiber optik ortam dönüştürücü fiyat, 100M 1000M Fiber optik RJ45 medya dönüştürücüler

Medya dönüştürücüler, yeni uygulamaları, teknolojileri ve gelecekteki büyümeyi desteklemek için mevcut ekipmanlarla daha yeni teknolojiyi entegre etmek için ağdaki herhangi bir yerde kullanılabilir. Pahalı, yönetim kurulu genelinde yükseltmeler yerine, medya dönüştürücüleri mevcut kabloların ve aktif ekipmanın üretken ömrünü uzatabilir.

Uygun maliyetli bir uzatma ve esnek performans
Gigabit fiber ortam dönüştürücü, Ethernet ağınızı bir fiber üzerinden uzak cihazlara bağlamak için uygun maliyetli bir yol sağlar
Omurga. Fiber bağlantınıza en uygun MSA uyumlu Gigabit sfp'yi seçmenizi sağlayan açık bir SFP yuvasına sahiptir.
Mod (tek/çok modlu) ve mesafe gereksinimleri.
Farklı ağları bağlamak için çok yönlü bir yol
10/100/1000Base-T Ethernet ağları ile tam uyumlu, fiber ortam dönüştürücü farklı köprü otomatik müzakere destekler
Hız ağları ve cihazları bir Gigabit fiber ağına. Mevcut ağlarınıza ve cihazlarınıza çok yönlü bağlantı sağlar,
Eski ekipmanların kullanımını ve performansını en üst düzeye çıkarmanızı sağlar.

Temel özellikler

1. Otomatik müzakere fonksiyonu, UTP bağlantı noktalarının otomatik olarak 10/100/1000M ve tam çift yönlü veya yarım dupleks seçmesine izin verir.
2. UTP portu MDI/MDI-X otomatik geçiş bağlantısını destekler.
3. Singlemode Fiber: 60 km'ye kadar maksimum mesafe
4. Maksimum 1536 bayt Ethernet paketini destekleme
5. Akış kontrolünü destekleme
6. Dahili güç kaynağı benimseyen

Teknik bilgi

1. Çalışma standartları: IEEE802.3z/AB, 1000Base-T ve 1000Base-SX/LX
2. Ortam sıcaklığı: 0 ~ + 50 ° c depolama sıcaklığı: -20 ~ + 70 ° c nem: 5% ~ 90%
3. Bağlayıcı: UTP: RJ-45,10/100/1000Mbps; Fiber: SC,1000Mbps
4. Kablo: UTP kablo: Cat 5e veya Cat 6 (maksimum mesafe 100 m'ye kadar)
Fiber : singlemode : 8.3/125, 8.7/125, 9/125μm (mesafe 20-100km)
5. Akış kontrolü: tam dupleks: IEEE802.3x yarım dupleks: geri basınç
6. Güç: DC 48V DC 5V
7. MAC adres tablosu: 4K
8. Veri tamponu: 256K

10/100/1000M çift fiber

Konnektör tipi
SC
SC
SC
SC
SC
Fiber tipi
Çok modlu
Tek modlu
Tek modlu
Tek modlu
Tek modlu
Dalga boyu
850nm
1310nm
1310nm
1550nm
1550nm

Maksimum mesafe
62.5µm: 224m

20Km

40Km

60Km

80Km
50µm: 550m
Min TX PWR
-11.0dBm
-9.0dBm
-4.0dBm
-8.0dBm
-3.0dBm
Max TX PWR
-6.0dBm
-5.0dBm
0dBm
0dBm
0dBm
Hassasiyet
< -18dBm
< -21dBm
< -24dBm
< -25dBm
< -25dBm
Bağlantı bütçesi
7.0dBm
12.0dBm
20.0dBm
17.0dBm
22.0dBm

10/100/1000M tek fiber

Konnektör tipi
SC
SC
SC
SC
Fiber tipi
Tek modlu
Tek modlu
Tek modlu
Tek modlu
Dalga boyu
1310/1550nm
1310/1550nm
1310/1550nm
1490/1550nm
Maksimum mesafe
20Km
40Km
60Km
80Km
Min TX PWR
-10.0dBm
-4.0/-8dBm
0/-5.0dBm
-1dBm
Max TX PWR
-4.0dBm
0dBm
3/0dBm
3dBm
Hassasiyet
< -22dBm
< -25dBm
< -25dBm
< -25dBm
Bağlantı bütçesi
12.0dBm
20/17dBm
25/20dBm
24.0dBm
Paketleme ve teslimat

Paket standart ihracat gereksinimlerine göre paketlenecektir, müşteri memnuniyeti hedefimizdir.
Etiket baskı: Müşteri logosu veya Foclink markası mevcuttur
Iç ambalaj: Bir kartonda 5 adet
Dış ambalaj: Karton çuval ile paketlenmiş olacak, iyi toz ve ıslak gelen karton korumak.
Ulaşım: Hava yoluyla, deniz yoluyla, DHL ,Fedex TNT ,UPS...

Firmamız
Sss

1. Senin adedi nedir?
Foclink: normalde 1 adet/öğe, detay gereksinimleri varsa koordine edilebilir.
2. Teslim tarihi hakkında nasıl?
Foclink: teslim tarihi yaklaşık 3-5days, sipariş miktarına bağlıdır.
3. Müşteriler için örnek verebilir misiniz?
Foclink: tabii ki, ancak teslimat maliyeti müşterinin hesabından tahsil edilecektir
4. Fiyat hakkında nasıl?
Foclink: biz iyi performans dayalı çok rekabetçi fiyat ile ürün tedarik ediyoruz.
5. OEM hizmeti sunuyor musunuz?
Foclink: OEM, odm'yi kabul ediyoruz. Kablo boyutu ve malzeme özelleştirilmiştir. Kendi logomuz ve kendi tasarımımız açıktır. İhtiyacınıza ve açıklamanıza göre üreteceğiz;

Bize ulaşın
Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.