16 channel cwdm fiber mux demux with LC connector

FOB Referans Fiyat:En Yeni Fiyatı Alın
$18,00 - $20,00 / Adet | 1 Adet / Adet (Min. Sipariş)
Nakliye:
Destek Denizyolu taşımacılığı
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Guangdong, China
Marka adı:
piogoods
Model Numarası:
PG-CWDM
ürün adı:
16 kanal fiber LC konnektörü ile mux demux cwdm
dalgaboyu:
1270 ~ 1610nm
kanal numarası:
2-18
bağlayıcı:
FC, SC, LC, ST
paket:
ABS kutusu veya kompakt paket
kanal Uzay:
20
Tedarik Gücü
Tedarik Gücü:
20000 Piece/Pieces per Month
Paketleme & Kargo
Paketleme Detayları
standart karton
Liman
SHENZHEN
Tedarik Süresi: :
3-5days

16 kanal fiber LC konnektörü ile mux demux cwdm

 

 

1. açıklama:

CWDM kullanıyor optik çoklayıcı için farklı ışık dalga boyları sinyallerini yeniden tek fiber iletim, bağlantı uç alma, photolysis yardımıyla karışık sinyal için çoklayıcı fiber optik sinyal farklı dalga boylarında ayrılacak olduğunu, ilgili bağlı alıcı ekipman.

 

2. özellikler:

düşük Ekleme Kaybı

daha dalgaboyu iletim, fiber kaynak kaydetmek

yüksek Izolasyon

yüksek Güvenilirlik ve Istikrar

 

3. uygulamalar:

telekom Sistemi/Kablosuz Ağ

CATV Sistemi

genişbant dalgaboyu bölmeli sistemi

 

4. Specification:

parametre

18ch

çalışma Dalgaboyu (nm)

1470 ~ 1610 veya 1270 ~ 1610

1471 ~ 1611 veya 1271 ~ 1611

merkezi Dalgaboyu Doğruluk (nm)

± 5

kanal Alanı (nm)

20

kanal Passband (@-0.5dB bant genişliği) (nm)

± 7

IL (dB)

< 4.2

kanal tekdüzelik (dB)

1.0

kanal Dalgalanma (dB)

0.3

izolasyon (dB)

komşu Kanal

30

Olmayan Komşu Kanal

45

IL Sıcaklık Hassasiyeti (dB/& #8451;)

< 0.005

dalgaboyu Sıcaklık Shifting (nm/& #8451;)

< 0.002

polarizasyon Bağımlı Kaybı (dB)

< 0.1

polarizasyon Mod Dağılma (ps)

< 0.1

yönelme (dB)

≥50

RL (dB)

≥ 45

maksimum Optik Güç (mW)

300

çalışma Sıcaklığı (& #8451;)

0 & #8451; ~ + 65 & #8451;

depolama Sıcaklığı (& #8451;)

-40 & #8451; ~ + 85 & #8451;

boyut (mm)

L100×W80×H10 orL140×W115×H15

 

5.sipariş Bilgileri:

 

 

PG-CWDM

Cinfiguration

OADM

dalgaboyu

lif Tipi

lif Uzunluğu

bağlayıcı

 

8 = 8 Kanal

18 = 18 Kanal

M = Mux
D = DeMux

510 = 1510nm

530 = 1530nm
550 = 1550nm
570 = 1570nm
......

1 = 250um

2 = 900um tüp

1 = 1 m

2 = 2 m

0 = Yok

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

 

İlgili ürünler:

optik CWDM güç meter-18 kanal

 

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.