12 adet çanta başına 900 Mikron Sıkı Tampon Fiber SM 1m SC APC Optik Pigtails

  • 24-59 Adet
    $0,70
  • 60-1199 Adet
    $0,60
  • >=1200 Adet
    $0,50
1 batch = 12 Adet
Miktar:
- + Adet mevcut
0 parça seçildi, toplam ABD doları
Detayları Gör
Kargo ücreti:
Lütfen ürünlerin miktarını teyit edin.
Tedarik Süresi:
5 ödeme alındıktan şu kadar gün sonra
Kişiselleştirme:
Özel logo (Min. Sipariş: 12000 Adet )
Length Customized (Min. Sipariş: 24 Adet )
Örnekler - $0,01 /Adet , 1 Adet (Min. Sipariş): Örnek Satın Al
Yükleniyor... Sepete Ekle
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Zhejiang, China
Marka adı:
APCXY
Model Numarası:
Fiber Optik Pigtailler
Ürün adı:
SC APC SM 1 m fiber lif
Fiber Tipi:
% 9/125 sıkı tamponlu fiber Singlemode simplex
Konnektör:
SC/APC (LC, ST, seçim için FC)
Ceket:
PVC veya LSZH
Uzunluk:
1 m, 1.5 m veya özelleştirilmiş
Uygulama:
FTTH Projesi
Ürün Sertifikası Doğrulanmış
CE Sertifikalı.
Valid from 2018-04-28 until 2023-05-01

Paketleme & Kargo

Satış Birimleri:
Birden çok
Parti başına paket boyutu: 
13X15X2 cm
Parti başına brüt ağırlık:
0.4 kg
Paket Türü:
Çanta başına 12 pcs + karton kutu
Tedarik Süresi: :
Miktar(Adet ) 1 - 1200 >1200
Tahmini Süre (gün) 5 Belirlenecek
Video Açıklaması
Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Beğeneceğiniz
Kolaylığınız için bu ürün yada tedarikçi sonuçları çeviri araçları kullanılarak çevrilmiştir. Çevirilerle ilgili bir tavsiyeniz varsa, lütfen gelişmemize yardımcı olun.
All product and supplier information in the language(s) other than English displaying on this page are information of www.alibaba.com translated by the language-translation tool automatically. If you have any query or suggestion about the quality of the auto-translation, please email us at (email address). Alibaba.com and its affiliates hereby expressly disclaim any warranty, express or implied, and liability whatsoever for any loss howsoever arising from or in reliance upon any auto-translated information or caused by any technical error of the language-translation tool.