10/100/1000M Gigabit Ethernet anahtarı Ethernet Fiber optik medya dönüştürücü tek modlu 2 RJ45 UTP ve 2 SC

FOB Referans Fiyat:En Yeni Fiyatı Alın
  • 10 - 999 Adet
    $13,00
  • >=1000 Adet
    $10,90
Nakliye:
Destek Ekspres · Denizyolu taşımacılığı · Karayolu taşımacılığı · Havayolu taşımacılığı
Tedarik Süresi::
Miktar( Adet) 1 - 100 101 - 1000 >1000
Tahmini Süre (gün) 5 10 Pazarlık edilebilir
Kişiselleştirme:
Özel logo (Min. Order: 1000 Adet)
Özel ambalaj (Min. Order: 1000 Adet)

Daha Fazla

Grafik özelleştirme (Min. Order: 1000 Adet) Daha Az
Örnekler:
$13,00 /Adet | 1 Adet (Min. Sipariş) | Örnek Satın Al
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Guangdong, China
Marka adı:
OEM
Model Numarası:
WOR-922ASS20-SC PCBA
Tipi:
Fiber optik alıcı-verici
No. Fiber:
2.
Kullanımı:
FTTH
Ürün adı:
Medya dönüştürücü tek mod 2 RJ45 UTP ve 2 SC
Uygulama:
Telekomünikasyon
Renkli:
Mavi
Sertifikası:
CE RoHS FCC
Dalga boyu:
1310/1550nm
Mesafe:
3km
Garanti:
1 yıl
Güç kaynağı:
DC 5V-12V
Modülü:
1*9 fiber modül
Bağlantı noktası:
2 port
Tedarik Gücü
Tedarik Gücü:
10000 Piece/Pieces per Month
Paketleme & Kargo
Paketleme Detayları
Wanglink Ethernet Fiber optik 2 SC fiber bağlantı noktası 2 RJ45 2 UTP 10/100/1000M medya dönüştürücü Gigabit Ethernet anahtarlama paneli
Liman
Shenzhen
Tedarik Süresi: :
Miktar(Pieces) 1 - 100 101 - 1000 >1000
Tahmini Süre (gün) 5 10 Belirlenecek
Ürün açıklaması

10/100/1000M Gigabit Ethernet anahtarı Ethernet Fiber optik medya dönüştürücü tek mod 2 RJ45 UTP ve 2 SC


WOR-922ASS20-SC pcb, ağ izleme için özel olarak tasarlanmış bir Ethernet Fiber anahtarı. It 2*10/100/1000Mbps Ethernet portuna ve 2*1.25Gbps fiber portuna sahiptir. Sağlamak için Marvell çiplerini kullanır Düşük güç tüketimi ve yüksek kararlılık. Bir ağın iletim mesafesini uzatır Bakır kablolar ile 100m ila 120km. Iletim mesafesini uzatabilir; Ayrıca başka birçok var Izolasyon koruması, iyi veri güvenliği, çalışma kararlılığı ve kolay bakım gibi avantajlar. Özellik: 1. 10/100/1000Base-TX ve 1000Base-SX/LX arasındaki anahtarı destekleyin Otomatik müzakere fonksiyonu ile 2.2*1.25Gbps tam-dubleks fiber port ve 2*10/100/1000M Ethernet portları 3. Otomatik müzakere fonksiyonu ile 1000M hız oranı, MDI/MDIX ve yarım/tam çift yönlü destek 4. Her port tam LED gösterge ışığı vardır 5. Destek tek modlu tek fiber, tek modlu fiber optik alıcı/verici, çok modlu fiber optik alıcı/verici ve SFP yuvası 6. Destek IEEE802.1d yayılan ağaç 7. Her bağlantı noktasında yüksek performanslı QoS işlevini destekleyin 8. Destek 5-12V voltaj girişi 9. Destek IEEE 802.3x akış kontrolü ve geri basınç kontrolü 10. Yapılandırma gerektirmez ve güç verir vermez anında çalışır 11. Uzun süreli verimli çalışma sağlamak için inşa ısı emici ile düşük güç tüketimi çip

Ürünleri göster
Standartları
IEEE802.3 10Base-T
IEEE802.3u 100Base-TX/FX
IEEE802.3z 1000Base-SX/LX
IEEE802.3x akış kontrolü
IEEE802.1p QoS
IEEE802.1d kapsayan ağaç

Ethernet portu
Bağlayıcı: 2 * RJ45
Veri hızı: 10/100/1000M
Mesafesi: 100m
UTP tipi: UTP-5E veya daha yüksek seviye
Fiber Port
Bağlayıcı: SC/FC/ST/SFP yuvası
Veri hızı: 155M
Optik dalga boyu: 850nm/1310nm/1490nm/1550nm
Mesafe: 550m ~ 120km
Performans
İşleme türü: mağaza ve ileri
MAC tablo boyutu: 4K/6K/8K
Tampon alanı: 500kbs/1Mbit/2Mbit
Jumbo paket: 1518 bayt
Arka bant genişliği: 3.8G/5.6G/7.2G
Zaman gecikmesi: <150μs
Güç
Güç tipi: harici güç kaynağı
Giriş voltajı: AC100V ~ 240V 50/60Hz
Konektörü: DC soket
Çalışma gerilimi: 5V
Güç tüketimi: 2.2W ~ 3.5W
Iletim mesafesi
Bükümlü çift: 100m (CAT5e, CAT6 kabloları)
Muti-modu: 2km
Tek modlu: 3/20/40/60/80/100km
MTBF
100, 000 saat
Garanti
1 yıl
Çevre
Depolama sıcaklığı: -40 ~ 70 ℃
Çalışma sıcaklığı: -10 ~ 55 ℃
Bağıl nem: 5-90% (yoğuşma yok)
OEM ve ODM
Destekleyici
Bizim sertifikaları
Firmamız
Yaklaşık fabrika
Wanglink merkezi, 20 kilometrekarelik bir alanı kapsayan bir çin hi-tech endüstri parkı olan Shenzhen Xiaxue endüstri parkı, iletişim endüstrisinde birçok gelişmiş işletmeyi bir araya getirdi. Wanglink, bu yaratıcı endüstri parkındaki önemli işletmelerden biridir ve yerel yönetimden büyük destek alır. Ar-ge, pazarlama ve satış ofisi için yaklaşık 2000 metrekarelik bir alanı kapsayan 5 milyon RMB kayıtlı sermaye ile.
2013 yıldan beri, wanglink üretim araştırma ve geliştirme konusunda 100 milyondan fazla yuan yatırım yaptı.Biz müşteriler için uygun ürünler ve hedeflenen ürünler için müşterilerin OEM, ODM gereksinimlerini kabul edebiliyoruz.Hızlı geliştirme ve yoğun araştırma çalışmaları ile Wanglink, 4 ana seride 400 'den fazla model geliştirdi, ONU / Switch / SFP / Media converter bağımlı olarak. Her seri CE sertifikasını geçti,
Tam ve son derece özelleştirilebilir bir FTTH/FTTB/FTTX sanayi zinciri oluşturdu

Fabrika detay

Wanglink, haziran 9000 tarihinde ISO 2000: 2015 kalite yönetim sisteminin sertifikasını ve kasım 2017 tarihinde ROHS,CE, FCC sertifikasını aldı.

PCB kartı tasarımı ve üretimi


Eski test odası

Lehimleme

Depo

Müşteri fotoğraf
2019 CIOE sergi
Her yıl, wanglink'in planı varSergiye katılmak için dünyaya git, brezilya, hindistan, tayland, Vietnam ....., şimdiye kadar, dünya çapında 100 'den fazla ülke ile iyi iş ilişkileri kurduk.

2019 Vietnam ICT İletişim
Çok fazla dostluğumuz var ve her işimizin kazan-kazan gelmesini umuyoruzDurum. Her yıl, tüm dünyadaki dostumuzu ziyaret edeceğiz.
Vietnam sanayi ve ticaret bakanlığı ve Vietnam bilgi ve İletişim bakanlığı tarafından organize edildi, ICT Vietnam Vietnam, vietnam'ın en büyük sergi hizmeti şirketi “ADPEX” birleşik stok şirketi ve Vietnam İnovasyon ve tanıtım değişim merkezi (Vietnam Post ve telekomünikasyon grubu) tarafından ortaklaşa düzenlenmiştir. Iletişim elektronik ICT profesyonel sergi.
2018CeBIT ASEAN tayland
CeBIT, bilgi, iletişim ve yazılım alanlarındaki dünyanın en büyük yetkili sergisidir. CeBIT ASEAN tayland, Bangkok uluslararası bilgi ve İletişim teknolojisi fuarı, Bangkok, tayland'da düzenlenmiştir. Serginin frekansı yılda bir kez. Güneydoğu asya'da Hannover Messe tarafından düzenlenen bir dizi sergidir.
Sss

S: neden Wanglink seçmelisiniz?

1) hızlı teslimat ve olağanüstü hizmetler.
2) rekabetçi satış fiyatları
3) OEM ve ODM işbirliği zengin deneyim
4) üretim için 100% yeni malzeme ve % 100% güvenilir kalite

S: örnek bir sipariş alabilir miyim? Senin adedi nedir?

A: evet, biz test ve kalite kontrol etmek için örnek sipariş edilir. MOQ 1 normal ürünler.

S: malları nasıl gönderiyorsunuz ve ne kadar sürüyor?

A: deniz taşımacılığı ve hava taşımacılığı ve ekspres (DHL / UPS / TNT / Fedex / EMS ). Hava taşımacılığı ve ekspres genellikle gelmesi 3-5 gün sürer.

S: kendi logomuzu ve etiketimizi kullanabilir miyim?

A:Evet, biz OEM/OEM hizmeti sunmak ve kendi etiket ile ürünler yapmak.

Sss
Yarı otomatik PET şişe üfleme makinesi şişe yapma makinesi şişe kalıplama makinesi
PET şişe yapma makinesi, her şekilde PET plastik kaplar ve şişeler üretmek için uygundur.
Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.