notice Not: Koronavirüsün (COVID-19) siparişlerinizi etkileyip etkilemeyeceğini öğrenmek için mutlaka tedarikçinizle iletişime geçin. close

1 çift HTB-3100AB 20KM AB 10/100Mbps Fiber optik medya dönüştürücü tek modlu tek Fiber SC portu 1310nm-TX, B 1550nm-TX

  • 1-499 Çiftleri
    $7,50
  • 500-999 Çiftleri
    $6,50
  • >=1000 Çiftleri
    $5,80
Miktar:
- + Çiftleri mevcut
0 parça seçildi, toplam ABD doları
Detayları Gör
Kargo ücreti:
Lütfen ürünlerin miktarını teyit edin.
Tedarik Süresi:
3 ödeme alındıktan şu kadar gün sonra
Kişiselleştirme:
Özel logo (Min. Sipariş: 1000 Çiftleri)
Özel ambalaj (Min. Sipariş: 1000 Çiftleri)

Daha Fazla

Grafik özelleştirme (Min. Sipariş: 1000 Çiftleri) Daha Az
Örnekler: $7,88 /Pair , 1 Pair (Min. Sipariş): Örnek Satın Al
Örnekler - $7,88 /Pair , 1 Pair (Min. Sipariş): Örnek Satın Al
Yükleniyor... Sepete Ekle
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Guangdong, China
Marka adı:
Wanglink
Model Numarası:
HTB-3100AB
Tipi:
FTTx çözümleri
No. Fiber:
1.
Kullanımı:
FTTH
Anahtar Feature1:
Tek Fiber SC portu 20km medya Conevrter
Anahtar Feature2:
FTTH FTTB FTTX ağ
Anahtar Feature3:
OEM LOGO ve ambalaj desteği
Renkli:
Siyah
Sertifikası:
CE RoHS FCC
Dalga boyu:
1310nm/1550nm
Malzeme:
Demir
Iletim hızı:
10 / 100
Hizmet:
OEM/ODM
Uygulamalar mesafe:
20km

Paketleme & Kargo

Satış Birimleri:
Tek ürün
Tek paket boyutu: 
9.5X7.1X2.6 cm
Tek brüt ağırlık:
0.750 kg
Paket Türü:
1 Pair HTB-3100AB 20KM AB 10/100Mbps Fiber Optical Media Converter Single Mode Single Fiber SC Port A 1310nm-TX, B 1550nm-TX
Tedarik Süresi: :
Miktar( Çiftleri) 1 - 10 >10
Tahmini Süre (gün) 3 Belirlenecek
Ürün açıklaması

1 çift medya dönüştürücü HTB-3100 Fiber optik tek modlu tek Fiber SC portu 20KM harici güç kaynağı ile 10/100M

HTB-3100 ethernet medya dönüştürücüler modüllerimiz en yüksek verimi sağlamak için iletim ve alma 10/100Mbps veri üzerinde çok modlu veya tek modlu fiber optik. Elektrik arayüzü olacak otomatik müzakere bir 10Mbps, 100Mbps Ethernet hızı herhangi bir ayarlar. Optik arayüzü çalışır bir 100Mbps Ethernet oranı. LED göstergeler sağlanır için hızlı ascertaining ekipman çalışma durumu.



1. Yüksek kalite, 2 yıl kalite garantisi!
2. Bir RJ45 bağlantı noktası ve tek fiber SC optik bağlantı noktası, elde etmek için optik sinyal dönüşüm 10/100base TX twisted pair (Ethernet) ve 100base FX (fiber optik);
3. Çekirdekli fiber optik olabilir tamamlandı sadece tek yönlü sinyal iletimi ile karşılaştırıldığında fiber optik alıcı/verici optik veri iletimi
Mod geliştirmek miktar çift;
4. Uygun IEEE802.3 10Base-T ve IEEE802.3u 100Base-TX, 100Base-FX standartları;
5. Vardır 10M/100M adaptif kapasitesi,
6. Ethernet arayüzü can adaptively doğrudan hat/crossover kablo bağlantı;
7. Desteği tam/yarım dubleks modu;
8. Destek IEEE802.3X dubleks akış kontrol ve yarım çift yönlü geri tepme akış kontrol;
9. Destekler yayın fırtına önleme fonksiyonu;
10. 1916 Byte desteği büyük veri çerçevesi (isteğe bağlı);
11. Dahili yıldırım koruma devresi, hangi büyük ölçüde azaltmak neden olduğu hasarı yıldırım indüksiyon;
12. UTP 100 metreye kadar, en uzun 100 km tek modlu fiber;
13. Var altı LED göstergeler: güç, TX 100, TX bağlantı/hareket, FX 100, FX bağlantı/hareket, FDX / Col; Kolay izlemek için çalışma
Durumu telsiz ve belirlemek neden en hata;
14. Var harici, dahili güç kaynağı İki çeşit: AC100 ~ 265V / DC5V anahtarlama güç kaynağı;
15. Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 derece;
16. Depolama sıcaklığı: - 40 ~ 70 derece;
17. Alıcı boyutlar: dış güç 70 × 26 × 93mm; Dahili 120 × 30 × 140mm.
18. Dış boyutları: 95mm × 71mm × 25mm
19. Paket: ESD paketi, karton

Ürünleri göster

Kendi kendini adaptasyon:

Ultra düşük güç tüketimi, düşük ısı radyasyon, uzun kararlı çalışma süresi
Kendinden adaptif 10/100Mbps
Destek twisted-pair otomatik çapraz, sabit ve ayarlanabilir uygun
Destek Fx yarım dubleks/tam çift yönlü, bağlantı arıza fonksiyonu alarm anahtarı seçim.

Bağlantı:

1 RJ45 Ethernet portu + 1fiber bağlantı noktası, destek Ethernet sinyal dönüşümü içine elektrik sinyal, kendinden uyarlanmış 10/100Mbps, tam dubleks/yarım dubleks modu, hattı veya geçiş hattı bağlantı tipi arasında twisted-pair ve fiber kablo.

PCBA

Çift yönlü 10/100M adaptif Ethernet fiber optik vericiler, teknolojisini kullanan IC plus chip, yüksek kaliteli tek fiber çift yönlü optik alıcı-verici modülü (yepyeni üreticileri), istikrarlı performans ve mükemmel kalite. Telekomünikasyon, yayın, geniş bant fiber optik ağ veri trafik ve ihtiyacı performansını iyileştirmek için, yüksek güvenilirlik ağ ortamı.
Bizim hizmet
Firmamız
Bizim sertifikaları
Müşteri fotoğraf

Bize ulaşın:

Tel/whatsapp/skype/wechat: + 86 18194018823

Sss

S: örnek bir sipariş alabilir miyim? Nedir MOQ?

A: evet, biz test ve kalite kontrol etmek için örnek sipariş edilir. MOQ 1 normal ürünler.

S: malları nasıl gönderiyorsunuz ve ne kadar sürüyor?

A: deniz taşımacılığı ve hava taşımacılığı ve ekspres (DHL / UPS / TNT / Fedex / EMS ). Hava taşımacılığı ve ekspres genellikle take 3-5 gün gelmesi.

Q: olabilir kullanıyorum kendi logo ve etiket?

A:Evet, biz OEM/OEM hizmeti ve ürünleri ile kendi etiket.

Q: neden Wanglink?

1) hızlı teslimat ve olağanüstü hizmetleri.
2) rekabetçi satış fiyatları
3) zengin deneyimi ile OEM ve ODM işbirliği
4) 100% için yeni malzemeler üretim ve 100% güvenilir kalite

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.