Yeni orijinal HP X129 1G PC SC SX Telsiz J4131B Uyumlu SFP 1G / 100 M alıcı-vericiler

FOB Referans Fiyat:En Yeni Fiyatı Alın
$1,00 - $9.999,00 / Adet | 1 Adet / Adet (Min. Sipariş)
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Guangdong, China
Marka adı:
hp
Model Numarası:
j4131b
ürün durumu:
stok
kablosu türü:
çok- modu
veri hızı:
1g
garanti:
1 yıl.
tipi:
kurumsal anahtarı
Tedarik Gücü
Tedarik Gücü:
10000 Piece/Pieces per Day
Paketleme & Kargo
Paketleme Detayları
Mühürlü kutu paketi
Liman
Shenzhen
Tedarik Süresi: :
within 1 or 2 days after payment confirmed

Specifications

1.100% brand new original
2. Competitive price
3. 1 year warranty
4. Huge stock and fast delivery

 

 

 
ürün açıklaması

  

j4131b

Sıcak satış/100% marka

 

SFP 1g/100m alıcı
adıürün #
hp 11x 100m fx alıcıj4853a
hp x129 1g pc sc sx alıcıj4131b
hp x129 1g pc sc lx alıcıj4132a
hp x130 CX4 XENPAK alıcıjd502a
hp x121 1g sfp lc lh alıcıj4860c
hp x121 1g sfp lc sx alıcıj4858c
hp x121 1g sfp lc lx alıcıj4859c
hp x121 1g sfp rj45 t alıcıj8177c
Hp x122 1g sfp lc bx-u alıcıj9143b
Hp x122 1g sfp lc bx-d alıcıj9142b
hp x124 1g sfp lc lh40 1310nm alıcıjd061a
hp X120 1g sfp lc lh40 1550nm alıcıjd062a
hp x125 1g sfp lc lh70 alıcıjd063b
Hp X120 1g sfp lc bx 10-d alıcıjd099b
hp X120 1g sfp lc sx alıcıjd118b
hp X120 1g sfp lc lx alıcıjd119b
hp x124 1g sfp lc sx alıcıjd493a
hp X120 1g sfp lc lh100 alıcıjd103a
hp x125 1g sfp rj45 t alıcıjd089b
Hp X120 1g sfp lc bx 10-u alıcıjd098b
Hp x112 100m sfp lc bx-d alıcıj9099b
Hp x112 100m sfp lc bx-u alıcıj9100b
hp x111 100m sfp lc fx alıcıj9054c

 

  

 
iş koşulları

  

  

ödeme:Kabul alipay, vize, creditcard, wu, t/t ve pp

garanti:Tüm ürünler 1 yıl garanti.
nakliye:Biz tarafından ürün teslim TNT, ems, ups, FedEx, DHL ve çin sonrası

 
şirket bilgileri

  

  

Neden bizi seçmelisiniz?
Sahibi 15 yıllık tecrübesi telekom conmunication, büyük bir marka ürün

Stok, ve süper teknik beceri ve gurranttee, sağlayabilmektedir her bir

Hizmet!

 

ekibimiz
Bir usta satış ekibi, sağlayan birinci sınıf- sonra saels hizmet. Olacaktır

Masraftan çabaları serviing eğer!

 

 
dikkat

  

  

Tel: +86 13510749213

Skype:a03 hysiony

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Beğeneceğiniz
Kolaylığınız için bu ürün yada tedarikçi sonuçları çeviri araçları kullanılarak çevrilmiştir. Çevirilerle ilgili bir tavsiyeniz varsa, lütfen gelişmemize yardımcı olun.
All product and supplier information in the language(s) other than English displaying on this page are information of www.alibaba.com translated by the language-translation tool automatically. If you have any query or suggestion about the quality of the auto-translation, please email us at (email address). Alibaba.com and its affiliates hereby expressly disclaim any warranty, express or implied, and liability whatsoever for any loss howsoever arising from or in reliance upon any auto-translated information or caused by any technical error of the language-translation tool.