GPON/EPON OKT 4 LIMAN OKT açık EPON OKT

FOB Referans Fiyat:En Yeni Fiyatı Alın
$1,00 - $100,00 / Adet | 1 Adet / Adet (Min. Sipariş)
Nakliye:
Destek Denizyolu taşımacılığı
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Guangdong, China
Marka adı:
Richerlink
Model Numarası:
RL8004EA
Boyutu:
302mm * 192mm * 153mm
Çalışma sıcaklığı:
-25 ℃-+ 65 ℃
Çalışma nem:
10%-90% (yoğuşmasız)
DC:
40 ~ 90 VAC kablo girişi (seçilen)
EPON portu:
4 EPON SFP arayüzü
Konsol hata ayıklama Port:
1 RJ45 konsol portu. İç kullanım olarak varsayılan.
Tedarik Gücü
Tedarik Gücü:
10000 Piece/Pieces per Month
Paketleme & Kargo
Paketleme Detayları
standart Karton Kutu Ile Paketi
Liman
Shenzhen/Hongkong
Tedarik Süresi: :
4-6 weeks

 

AÇıK EPON OKT+ EDFARL8004Ebir

 

 

 

 

 

EPON OKT RL8004EA oluşur ve hangi EDFA olduğunu yüksek çıkış gücü C-Band Er-Yb co-katkılı çift kaplama optik fiber amplifikatör. 60 V güç kaynağı kadar destekler veya 220 V güç kaynağı, EPON OKT IEEE802.3-2005 uluslararası standart ile uyumlu ve EPON teknik gereksinimleri; genişbant Internet erişimi ile kullanıcılara sunmaktadır, voice over IP, IPTV, CATV ve diğer entegre hizmet erişim, düşük yoğunluklu ev için uygun, alan oluşturmak için değil uygun motor odası.

 

 

 

OKT Key Feature

 

  • destek hiçbir blok hat hızı anahtarlama ve 1.25G EPON erişim.
  • seçilen 60 V kablosu kaynağı veya 220 V güç kaynağı
  • destek esnek kontrol noktaya yayın, destek PROXY, GÖZETLEME
  • destek güçlü VLAN uzatma fonksiyonu dahil VLAN İstifleme/Trunk/Çeviri
  • destek esnek DBA, uplink/downlink hızı sınırlaması ve doğruluk 0.2% ulaşabilirsiniz
  • çok LLID + IEEE802.1P ile tasarlanmış, birden güvenceler hizmet için QoS

 

 

 

EDFA Key Feature

 

  • yüksek Çıkış Gücü
  • düşük Gürültü Şekil: Aşağıda 5.5dB (+ 5dBm giriş)
  • Er Yb co-katkılı DCF Yükseltmek Teknolojisi: Patent Pompa Damperli Teknolojisi
  • düşük CSO: <-70dBc
  • 23dBm×N, 20dBm×N veya 17dBm×N çıkış isteğe bağlıdır
  • kontrol edilebilirlik ve manevra kabiliyeti: Çift CPU başa çıkmak için ayrı ayrı Kontrol döngü ve Iletişim
  • yüksek Stabilite Ve Güvenilirlik: MTTF > 150000 Saat
  • entegre 1310nm, 1490nm, 1550nm WDM (Isteğe Bağlı)

 

OKT Donanım Özelliği

 

 

 

cihaz Parametreleri

boyutu

302mm * 192mm * 153mm

ağırlık

5Kg

güç

≤25W

çalışma Ortamı

çalışma Sıcaklığı:-25 & #8451;-+ 65 & #8451;;

çalışma Nem: 10%-90% (yoğuşmasız)

depolama Ortamı

çalışma Sıcaklığı:-30 & #8451;-+ 70 & #8451;;

çalışma Nem: 10%-90% (yoğuşmasız)

güç

DC

40 ~ 90 VAC Kablo Girişi (seçilen)

AC

110 ~ 264 VAC

arayüzü

Uplink Ethernet Portu

4 GE SFP konektörü

EPON Liman

4 EPON SFP Arayüzü

konsol Hata Ayıklama Bağlantı Noktası

1 RJ45 konsol portu. varsayılan olarak içinde kullanın.

Out-of-band Yönetim Bağlantı Noktası

1 100Base-TXstandard ile Uyumludur, varsayılan olarak içinde kullanın.

diğer

kabuk

alüminyum döküm su geçirmez kabuk

 

 

 

OKT Yazılım Gelişmiş Özelliği

 

 

 

anahtarı

hiçbir blok hat hızı anahtarlama

destek 2 K multicast masa, destek 4 KVLAN (802.1Q)

4 uplink GE portları kadar converge (IEEE 502.ad), Destek noktası ayna dayalı çıkış portu

sadece 4 Gbps Anahtarı Backboard, 8 K Mac adresi

VLAN

destek VLAN VLAN ve destek kadar 4 K eşzamanlı IEEE802.1Q

destek güçlü VLAN uzatma fonksiyonu, destek VLAN İstifleme/Trunk/Çeviri, esnek QINQ

RSTP

destek STP, RSTP

IGMP

destek IGMPv1/v2 protokolü, destek igmp gözetimi/proxy

QOS ve ACL

destek ARABA (Kararlıyız Erişim Hızı) fonksiyonu. akış Hız sınırlaması derecelendirme olduğunu 64 K bps;

destek port KIMLIĞI dayalı sözler, MAC adresi, VLAN, 802.1 öncelik mark, diffServe ve/veya IP TOS öncelik

destek esnek Kuyruk Zamanlama Algoritması ve aynı anda ayarlayabileceğiniz portu ve kuyruk dayalı. destek SP (Sıkı Öncelik), WRR (Ağırlıklı Yuvarlak Robin) ve Karışık modu (SP + WRR)

yasadışı çerçeve filtre sağlamak, paket filtre fonksiyonu orijinal MAC adresi dayalı, orijinal IP adresi, hedef IP adresi, liman

destek QOS Profil QoS yönetimi ve can izni yapmasını servis çözümü

fırtına Inhibe

destek Yayın Fırtına of Inhibe, Multicast ve DLF göre PPS

akış Kontrolü

destek IEEE 802.3x tam dubleks akış kontrolü modu veya yarım dubleks geri basınç akış kontrolü modu

şifreleme ve Güvenlik

destek MAC Bağlama LLID ve ONU üzerinde kayıt kontrol yapmak

yasadışı önlemek ONU hüner

destek ONU bir EPON ağ Izolasyon Kontrol

destek şifreleme boost kontrol

bağlantı Testi

destek Ping tarafından PON ağ ve Bağlantı için Bağlantı Teşhis test

yapılandırma Sıfırlama

destek kapalı hattı Konfigürasyonu ve ayarı kayıt Ile otomatik olarak verilebilir

yönetim Modu

destek FTP, Telnet, Konsol

destek bant yönetimi ve dışarı iç bant yönetimi

destek SNMP V1/V2, 802.3ah OAM

yönetim Fonksiyonu

 

destek Cihazı Set Yönetimi, performans Yönetimi, arıza Yönetimi, kaynak Yönetimi ve Güvenlik Yönetimi

destek uzaktan yönetimi üzerine ONU, uzaktan yapılandırma toplu indir, uzaktan yazılım yükseltme otomatik olarak

yapılandırma ve yapılandırma sorunu çevrimdışı destek ONU otomatik olarak kayıt ile

destek ONU bağlantı L Teşhis ve mesafe ölçüm fonksiyonu

 

 

 

EDFA Özelliği

 

öğe

birim

tekniği parametre

açıklama

çalışma bant genişliği

nm

1550±10

 

giriş optik güç aralığı

dBm

-3 ~ + 10

 

çıkış optik güç aralığı

dBm

13 ~ 25

 

optik güç aralığı ayarlamak

dB

0 ~-5 (0.1 dB adım)

 

çıkış gücü sürekli

dB

± 5

 

polarizasyon Hassasiyet

dB

< 0.1

 

gürültü Şekil

dB

≤ 5

 

gürültü Şekil tipik değer

dB

4.5

 

geri dönüş kaybı

giriş

dB

> 50

 

çıkış

dB

> 50

 

pompa Kaçak

giriş

dBm

≤-30

 

çıkış

dBm

≤-30

 

C/N

dB

≥ 51

 

C/CTB

dB

≥ 67

 

C/CSO

dB

≥ 65

 

bağlayıcı tipi

 

SC/APC veya FC/APC

 

 

EDFA Çok portları çıkış gücü masa

 

çıkış portu

ekleme kaybı

Normal spec

20dBm

21dBm

22dBm

23dBm

spec

güç

spec

güç

spec

güç

spec

güç

2

3.5dB

2 × 17

16.5dBm

2 × 18

17.5dBm

2 × 19

18.5dBm

2 × 20

19.5dBm

3

5.4 dB

3 × 15

14.6dBm

3 × 16

15.6dBm

3 × 17

16.6dBm

3 × 18

17.6dBm

4

6.7dB

4 × 13

13.3dBm

4 × 14

14.3dBm

4 × 15

15.3dBm

4 × 16

16.3dBm

 

 

 

 

bizim Hizmetleri

 

1. Sertifikasyon; CE, ROHS, FCC, ISO9001, ISO14000 vb
2. Iyi Cevap: bizim ürün veya fiyat ile ilgili sorgunuz 24 saat içinde cevap verilecektir.
3. OEM ve ODM: Biz tasarım ve iyi koymak için yardımcı olabilir içine fikir ürünleri.
4. Warranty: bir yıl için ekipman

 

ambalaj ve Nakliye

 

1. Nakliye: Biz DHL ile güçlü işbirliği var, TNT, UPS, FEDEX, EMS.
2. Packaging: standart karton için uygun olan hava/deniz ulaşım.

bizim Fabrika
 

 

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.