Fiber hat bakır hat bağlantısı gigabit 5 port çift lif modu dönüştürücü

FOB Referans Fiyat:En Yeni Fiyatı Alın
$10,00 - $50,00 / Adet | 1 Adet / Adet (Min. Sipariş)
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Guangdong, China (Mainland)
Marka adı:
BLIY
Model Numarası:
Blue-1G4FE-S
Port Numarası:
5
ürün adı:
5 liman çift fiber mod dönüştürücü
tipi:
sc ikili fiber limanlar
oranı:
10/100 M Auto-müzakere
Fiber portu:
1 1000 M sc liman (SFP/ST/FC isteğe bağlı)
UTP port:
4 10/100 M RJ45 port
İletim mesafe:
550 m ~ 100 km
garanti:
1 Yıl
güç kaynağı:
DC5V
belgelendirme:
CCC CE RoHS FCC
boyut:
152*83.5*30mm
Tedarik Gücü
Tedarik Gücü:
100000 Piece/Pieces per Month
Paketleme & Kargo
Paketleme Detayları
ambalaj için elyaf hattı için bakır hattı bağlantı gigabit 5 port fiber çift mod dönüştürücü:
1) 1 5 liman çift fiber mod dönüştürücü
2) 1 güç adaptörü
3) 1 kullanım kılavuzu
koruyucu EPE ile karton köpük dolgu.
karton boyutu 27*20*6 cm birim başına; ağırlık 0.8 kg olduğunu.
nedeniyle farklı miktar ve daha güvenli bir nakliye için ekstra ambalaj, karton boyut ve ağırlık aslında bir ölçüde arttı.
Liman
Shenzhen
Tedarik Süresi: :
3-5 days for small quantity; 15-20 days for large quantity

 

 

Fiber hat bakır hat bağlantısı gigabit 5 port fiber optik alıcı/verici mod dönüştürücü

 

 

Ürün açıklaması:

 

Ethernet fiber anahtarı, Internet izleme için tasarlanmış bir BLY-1G4FE. Dört adet 10/100 Mbps Ethernet portu ve bir adet 1.25 Gbps fiber portu vardır. Bakır kablolar ile iletim mesafesini 120 m'den 100 km'ye kadar uzatabilir. Ayrıca izolasyon koruması, iyi veri güvenliği, çalışma kararlılığı ve kolay bakım gibi birçok avantaj da vardır.

Standartları

IEEE802.3 10Base-T

IEEE802.3u 100Base-TX/FX

IEEE802.3z 1000Base-SX/LX

IEEE802.3x akış kontrolü

IEEE802.1p QoS

IEEE802.1d kapsayan ağaç

Sertifikaları

CCC, CE, FCC, RoHS

Ethernet portu

ØKonektörü: RJ45

ØVeri hızı: 100 M

ØMesafesi: 100 m

ØUTP tipi: UTP-5E veya daha yüksek seviye

Fiber Port

ØKonektörü:SC/FC/ST/SFP yuvası

ØVeri hızı:1.25 Gbps

ØOptik dalga boyu: 850nm/1310nm/1490nm/1550nm

ØMesafesi: 550 m~100 km

Performans

ØIşleme türü: mağaza ve ileri

ØMAC tablo boyutu: 8 K

ØTampon alanı: 1 Mbit

ØArka bant genişliği: 2.8G

ØZaman gecikmesi:<150μs

Güç

ØGüç tipi: harici güç kaynağı

ØGiriş voltajı: AC100V~240 V 50/60Hz

ØKonektörü: DC soket

ØÇalışma gerilimi: 5 V

ØGüç tüketimi: 1.4 W~3 W

Çevre

ØDepolama sıcaklığı:-40~70

ØÇalışma sıcaklığı:-10~55

ØBağıl nem: 5-90% (yoğuşma yok)

Garanti

1 yıl

Fiziksel özellikleri

ØBoyut:152 × 83.5 × 30mm

ØAğırlık: 0.30 kg

ØRenk: Metal, mavi

 

Ürün özellikleri:

 

10/100Base-TX ve 1000Base-SX/LX arasındaki geçişi destekleyin
Otomatik müzakere fonksiyonu ile 1*100 Gbps tam dubleks fiber bağlantı noktası ve 4*1.25 M Ethernet bağlantı noktaları
Otomatik müzakere fonksiyonu ile 100 M hız oranı, MDI/MDIX ve yarım/tam çift yönlü destek
Her port tam LED gösterge ışığı vardır
Tek modlu tek fiber, tek modlu fiber optik alıcı/verici, çok modlu fiber optik alıcı/verici ve SFP yuvasını destekleyin
Destek IEEE802.1d kapsayan ağaç
Her bağlantı noktasında yüksek performanslı QoS işlevini destekleyin
Destek 5-16 V voltaj girişi
Destek 8 K bayt Jumbo paket
Destek IEEE802.3x akış kontrolü ve geri basınç kontrolü
Destek masaüstü ve duvara monte kurulum
Yapılandırma gerektirmez ve güç verir vermez anında çalışır
Marvell endüstriyel cips, düşük güç tüketimi, istikrarlı ve güvenilir kabul
Uzun süreli verimli çalışma sağlamak için ısı emici ile düşük güç tüketimi Marvell çip

 

 

 

 

Ürün gösterisi:

 

 

 Şirket gösterisi:

 

Sss

Q1. Kaliteyi test etmek için bazı örnekler alabilir miyim?
Yeni müşteriler için kaliteyi test etmek için örnek siparişleri memnuniyetle karşılıyoruz. Detaylar hakkında konuşmak için bana ulaşın lütfen

Q2.What ödeme nedir?
A: T/T hızlı transfer ve birkaç banka ücreti ile daha iyi olurdu. LC de kabul edilebilir, ancak prosedür biraz karmaşıktır ve ücret yüksektir. Western Union ve paypal'ı da kullanabilirsiniz. Ne tercih ettiğinizi söyleyin ve buna göre ayarlayabiliriz.

Q3.bir fabrika veya ticaret şirketi misiniz?
A: biz 2012 yılından beri profesyonel bir üreticiyiz.

Q4.How kaliteyi kontrol ediyor musunuz
A: kalite bir önceliktir. Her ürün göndermeden önce test edilmelidir. BLIY insanlar her zaman en başından sonuna kadar kaliteye büyük önem verirler.

Q5.What satış sonrası hizmet hakkında?

A: 1 yıl garanti ve konuyu çözmek için profesyonel mühendis. Müşteri malları aldıktan sonra 15 gün içinde kalite sorunu bulursa, lütfen bize dikkat edin, bu konuya çok dikkat edeceğiz, sorunun ürünlerden veya insan yapımı kaynaklarından kaynaklandığını onaylayacağız. Sonra müşteriye zamanında geri bildirim vermek için bir çözüm vereceğiz.

 

 

 

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Beğeneceğiniz
Kolaylığınız için bu ürün yada tedarikçi sonuçları çeviri araçları kullanılarak çevrilmiştir. Çevirilerle ilgili bir tavsiyeniz varsa, lütfen gelişmemize yardımcı olun.
All product and supplier information in the language(s) other than English displaying on this page are information of www.alibaba.com translated by the language-translation tool automatically. If you have any query or suggestion about the quality of the auto-translation, please email us at (email address). Alibaba.com and its affiliates hereby expressly disclaim any warranty, express or implied, and liability whatsoever for any loss howsoever arising from or in reliance upon any auto-translated information or caused by any technical error of the language-translation tool.