EPON OLT 4 PON port GEPON OLT optik hat terminali

FOB Referans Fiyat:En Yeni Fiyatı Alın
  • 10 - 49 Adet
    $528,00
  • 50 - 99 Adet
    $500,00
  • 100 - 999 Adet
    $490,00
  • >=1000 Adet
    $480,00
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Guangdong, China
Marka adı:
CHIMA
Model Numarası:
SNA8400T
Ürün adı:
EPON OLT
Uplink arayüzü:
8 * Gigabit SFP uplink + 8*10/100/1000MBase-Tx combo
PON portu:
4 PON portu, SFP yuvaları
Iletim mesafesi:
20Km
Dalga boyu:
TX 1490nm, RX 1310nm
Fiber Bölme Oranı:
1: 64
Bölme Oranı:
1: 64
Uygulama:
FTTH FTTB FTTX Ağ
OEM/ODM:
Kabul
Garanti:
5 yıl
Tedarik Gücü
Tedarik Gücü:
500 Piece/Pieces per Month EPON OLT 4 PON port GEPON OLT Optical Line Terminal
Paketleme & Kargo
Paketleme Detayları
EPON OLT 4 PON portu GEPON OLT karton kutu için standart optik hat terminali
Liman
Shenzhen
Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Beğeneceğiniz
Kolaylığınız için bu ürün yada tedarikçi sonuçları çeviri araçları kullanılarak çevrilmiştir. Çevirilerle ilgili bir tavsiyeniz varsa, lütfen gelişmemize yardımcı olun.
All product and supplier information in the language(s) other than English displaying on this page are information of www.alibaba.com translated by the language-translation tool automatically. If you have any query or suggestion about the quality of the auto-translation, please email us at (email address). Alibaba.com and its affiliates hereby expressly disclaim any warranty, express or implied, and liability whatsoever for any loss howsoever arising from or in reliance upon any auto-translated information or caused by any technical error of the language-translation tool.