Kaset GPON OKT anahtarlama ekipmanları ile 8 limanlar çin tedarikçisi

FOB Referans Fiyat:En Yeni Fiyatı Alın
  • 1 - 99 Adet
    $2.500,00
  • >=100 Adet
    $2.000,00
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Marka adı:
Richerlink
Model Numarası:
RL8008G-V30
Dimension:
440mm400mm44mm
Tedarik Gücü
Tedarik Gücü:
10000 Piece/Pieces per Month
Paketleme & Kargo
Paketleme Detayları
standart
Liman
SZ HK

Makinesi Özellikleri

 

 

 

Katman 2

• Port/Subnet/protokol tabanlı VLAN

• Yayılan ağaç: STP, RSTP, MSTP

• Mac'e dayalı 802.3ad bağlantı toplama

• Akış Kontrolü

 

Çok noktaya yayın

• IGMPv1/v2/v3

• IGMP gözetleme

• IGMP filtreleme ve azaltma

• Multicast VLAN kaydı (MVR)

 

 

GPON

• ITU-T G.984 uyumlu

• ITU-T G.984.4 ONT yönetim ve kontrol arayüzünü (OMCI) destekler

• Uzak ONT/ONU yönetimi

• Otomatik ONT değişen

• 4 k port-id ve 1 k alloc-id

 

Güvenlik özellikleri

• Güvenli kabuk (SSH) v1/v2

• 802.1x yarıçapı, TACACS + kimlik doğrulaması

• Fırtına Kontrol

EMS

• Web Yönetimi

 

Ağ yönetimi

• Seri/Telnet (CLI)

• SNMPv1/v2/v3

• DHCP sunucu

• Uzaktan izleme (RMON)

• Syslog, Port yansıtma

 

 

 

Teknik indeksi ve parametre

Port endeksi veParametre

GPON arayüz ve SFP

Tipi

Sınıf B +/sınıf C +

Tipi

SC/UPC

PON miktar

8

Optik tip

Tek modlu fiber

Paket tipi

SFP

Çalışma dalgaboyu

RX: 1310 +/-20nm

TX: 1490 +/-10nm

PON arayüzü standart

ITU-T G.984.4

Optik arayüz almak hızlı

1.244 gb/Sn

Optik arayüz ileri hız

2.488 gb/Sn

Çıkış optik güç

0dBm ~ + 5dBm

Alıcı duyarlılığı

-8dBm ~-27dBm

Iletim mesafesi

20 km

Sönme oranı

9.0dB

GEElektrik arayüzü

Tipi

1000Base-T RJ45

Port miktar

4

Hızlı

10/100/1000 Mb/Sn

Şanzıman tipi

100 m

Yapılandırma bağlantı noktası(Konsol)

OLT, EIA/TIA-232 standardına uygun bir yapılandırma bağlantı noktası (konsol) sağlar, bu bağlantı noktası sayesinde kullanıcılar OLT yapılandırmasını tamamlayabilir.

Karakter

Asenkron seri arayüzü

Arayüz tipi

RJ-45

Arayüzü standart

Asenkronizasyon EIA/TIA-232

Baud hızı

9600bit/s

 

 

Hizmetlerimiz

1. Sevkiyat öncesi 3 kez test
2. Bir yıl donanım garantisi ve ömür boyu yazılım desteği
3. Iyi protectively paketi
4. OEM ve ODM: ne istediğinizi koyabilirsiniz (logo/etiket) on/in ürünleri
5. Teknoloji desteği: yerinde teknik destek, ücretsiz çağrı, e-posta ve uzaktan teknoloji desteği
6. Toplu siparişler ve yeniden siparişler üzerinde daha iyi teklif

Ambalaj ve Nakliye

 

Şirket Bilgileri

 

Bize ulaşın

Nikki Shen

Skype/Email: sales11 # richerlink.com (lütfen # yerine @ kullanın)

Cep Telefonu/cep TelefonuWhats App: (+ 86) 138 2875 1224                      

Şirket adresi: 15. Kat, blok B, Bldg. 7, Baoneng

Bilim ve sanayi bölgesi, Qingxiang Rd., Longhua St.,

Longhua yeni bölge, Shenzhen, Guangdong, çin.

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.